Main Media

Profilētas durvis

Dizains

Pildiņu durvis - tā ir mūžīgi aktuālā klasika. Ar šīm durvīm Jūs varat izrotāt gan dzīvojamās, gan biroja telpas.

DIZAINS - tradīcijas mūsdienu izpildījumā

Klasiskās pildiņu durvis un gludās iekšdurvis ir visizplatītākie durvju veidi. Daži modeļi ar pildiņiem ir iekarojuši pircēju simpātijas jau sen un tiek pieprasītas vēl joprojām. Trīs un četru paneļu durvis kā telpu dizaina elements tika izmantotas jau pagājušā gadsimta sākumā un ir populāras vēl šobrīd.    

Kā izsmalcināts papildinājums kalpo stiklotas pildiņu durvis ar 6 un 8 rūtīm. Durvis ar 7 un 9 stiklojuma rūtīm, pateicoties to greznībai, jebkuru telpu padarīs svinīgu un greznu. Neskatoties uz šo durvju seno vēsturi un tradīcijām, paneļu durvis var būt arī modernas, piemēram, durvis ar 1 pildiņu vai stiklotas durvis ar 5 stikla rūtīm atsvaidzinās kopējo mājas stilu un uzsvērs mājas saimnieka vēlmi būt atšķirīgam.

 

Materiāls - stils un saturs

Profilētas masīvkoka durvis izcili parāda koka dabīgo skaistumu - katrs koks ir savādāks un arī durvju koka raksts nav iespējams vienāds. Pateicoties dabīgajam kokam, raksts katrām durvīm ir neatkārtojams. Lai izceltu koka rakstu neapstrādātām durvīm, iesakām tās pirms lakošanas beicēt vai eļļot. Tā jūs varēsiet durvju toni saskaņot ar mājokļa vispārējo iekārtojumu. Mēs piedāvājam jau lakotas durvis (caurspīdīga vai balti tonēta laka) un balti krāsotas pildiņu durvis. Masīvkoka durvju priekšrocība ir to izturība un iespēja tās atjaunot.

Ja vēlaties iegādāties vieglās konstrukcijas durvis, iesakām izvēlēties Style sērijas durvis ar kartona šūnu pildījumu. Vieglās konstrukcijas durvju cena ir pieejamāka, tomēr to izskats neatpaliek no masīvkoka durvīm. 3 un 4 pildiņu vieglās konstrukcijas durvis iespējams pasūtīt arī kā mitrumizturīgas durvis, kas var būt piemērotas mājas kopējam stilam.

Ugunsdrošība, skaņas izolācija un īpašie izmēri

Craft sērijas durvis ar pildiņiem iespējams pasūtīt arī kā īpaša izmēra durvis, lielākas vai mazākas par moduļu izmēriem.  Īpašu izmēru durvis visbiežāk tiek izmantotas, renovējot un atjaunojot mājas, kur nav iespējams mainīt durvju ailes izmērus.

Craft sērijas durvis iespējams pasūtīt arī kā bīdāmās durvis. Ja vēlaties, varat pasūtīt bīdāmās durvis pilnā komplektācijā vai tikai vērtni. Bīdāmās durvis tiek uzstādītas paralēli sienai un nav paredzētas iebīdīšanai sienā.

Durvis ar 3 un 4 pildiņiem iespējams pasūtīt arī kā ugunsdrošās un skaņu izolējošas durvis.

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA?

  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu
  • Skatīt iekšdurvju attēlu galeriju