Main Media

Ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis

Skaņu Uguns

Durvju izvēle reizēm ietekmē arī Jūsu naktsmieru. Guļamistabai izvēloties ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis, Jūsu naktsmiers netiks traucēts. Izskata ziņā ugunsdrošās un skaņu izolējošās durvis neatšķiras no parastajām gludajām durvīm. Par skaņu izolējošām un ugunsdrošām tās padara īpašs durvju pildījums un durvju kārbas blīvējums.

Plānojot dzīvojamās telpas, pievērsiet uzmanību tām telpām, kuras plānotas kā atpūtas telpas vai mājas kino zāle, lai varētu pilnvērtīgi atpūsties vai skatīties jaunākās filmas, netraucējot citiem. Domājot par telpām, uz kurām ir nepieciešamas ugunsdrošas durvis, atcerieties, ka arī sienai, kurā tiks uzstādītas durvis, jāatbilst attiecīgajai ugunsdrošības klasei.

Atjaunojiet spēkus klusumā un mierā

Katram no mums ir bijusi vēlme atrast slēdzi, ar kuru varētu izslēgt visus apkārt esošos trokšņus. Esam spiesti klausīties bērnu rotaļu skaņās, nebeidzamās tīņu telefonsarunās, jauno mūziķu mūzikas instrumentu spēles treniņos - tie visi ir ierasti sadzīves trokšņi, no kuriem reizēm nepieciešams norobežoties. Galu galā mājas ir vieta, kur katrs var atrast vietu sev un savām nodarbēm. Šajā gadījumā lielisks risinājums ir skaņu izolējošās durvis. Katrā mājā jābūt vismaz vienai istabai, kurā, atpūšoties no trokšņiem un apkārtējās rosības, Jūs atkal varētu priecāties par bērnu smiekliem un baudīt jauno mūziķu sniegumu.

Ciešam miegam

Vai iemiegot esat sapņojuši par to, lai apklustu televizors, mūzika un apkārtēji trokšņi? Caur sienām ielaužas nakts dzīves trokšņi, auto sirēnas, garāmbraucošo transportlīdzekļu trokšņi. Un, ja tam visam vēl pievieno visus mājā notiekošos trokšņus, tad Jums pieļaujamais trokšņu līmenis var tikt sasniegts itin drīz, it īpaši reizēs, kad esat ļoti noguris vai vēlaties iemigt klusumā.

Katrs, kurš kaut reizi ir izbaudījis priekšrocības, ko sniedz skaņu izolējošās durvis, nešaubīsies par savas izvēles pareizību.

Strādājiet un mācieties klusumā

Ja Jūsu ģimenē bez skolnieka ir arī mazi bērni, tad skaņu izolējošās ir ļoti nepieciešamas. Jo koncentrēšanās mācībām vai darbam, ja blakus rotaļājas bērni, ir neiespējama. Tas ir pārsteidzoši, cik ļoti mēs esam pieraduši pie traucējošiem trokšņiem un cik ļoti šie trokšņi mums mēdz traucēt. Pārvērtiet savu māju par miera ostu!

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA?

  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu