Main Media

Sīkfailu politika

Uzņēmums JELD-WEN un tā uzņēmumu grupa (“JELD-WEN”) ir apņēmušies ievērot jūsu privātumu un izstrādāt tehnoloģiju, kas sniedz jums visspēcīgāko un visdrošāko uzņēmējdarbības pieredzi.

Ja atrodaties Eiropas Savienībā, tad JELD-WEN attiecīgais meitasuzņēmums vai filiāle, kas pārvalda tīmekļa vietni, būs datu kontrolieris vai datu apstrādātājs, kas atbildēs par jūsu personas datu, tostarp sīkfailu, savākšanu, apstrādi un izmantošanu. “JELD-WEN Europe” Limited ir JELD-WEN pārstāvošais kontrolieris Eiropā. Informātikas komisāra birojs (IKB) Apvienotajā Karalistē ir JELD-WEN ieceltā Vadošā uzraudzības iestāde Eiropā.

1. Darbības joma un mērķis

Šī JELD-WEN Sīkfailu politika (“Politika”) attiecas uz visām JELD-WEN tīmekļa vietnēm, lietojumprogrammām, produktiem un pakalpojumiem, kuros ir sniegtas saites uz šo Politiku vai kuros tā ir norādīta kā atsauce. Šī Politika paskaidro, kādus sīkfailus mēs ievācam un kā izmantojam ar sīkfailu un līdzīgu izsekošanas tehnoloģiju palīdzību ievākto informāciju. Sīkfaili, kā noteikts tālāk, satur personas datus. JELD-WEN nodrošina, ka visi personas dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. JELD-WEN paziņojumā par datu privātumu, kas ir pieejams mūsu tīmekļa vietnē, mēs esam aprakstījuši savas privātuma prakses, tostarp, kāda veida datus ievācam, kā datus apstrādājam, datu vākšanas mērķi un to, kā nodrošinām, ka dati tiek likumīgi apstrādāti un saglabāti, kā arī jūsu tiesības attiecībā uz saviem personas datiem un vislabāko veidu, kā ar mums sazināties, ja rodas jautājumi vai bažas par JELD-WEN privātuma praksēm.

2. Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir datu faili, ko tīmekļa vietne nosūta uz jūsu datoru, kamēr skatāt attiecīgo vietni. Šie datu faili ietver informāciju, kas mūsu vietnei ļauj atcerēties svarīgu informāciju, kas jums šīs vietnes lietošanu padarīs efektīvāku un lietderīgāku. Mūsu vietnes sīkfailus izmanto dažādiem nolūkiem

3. Kā mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas?

Kad izmantojat mūsu vietni, mēs jūsu datorā saglabājam sīkfailus, lai optimizētu un pielāgotu vietnes lietošanu. Sīkfaili uzglabā nejauši piešķirtus lietotāja identifikācijas numurus, valsti, kurā atrodaties, un jūsu vārdu, lai jūs sveicinātu, kad atgriežaties mūsu vietnē. Sīkfaili atvieglo vietnes lietošanu, ļauj tai darboties raitāk un palīdz mums uzturēt drošu vietni. Jūs vienmēr varat noraidīt mūsu sīkfailus, ja to ļauj jūsu pārlūkprogramma, bet dažas mūsu vietnes daļas šādā gadījumā var nedarboties pareizi.

Mēs izmantojam arī Flash sīkfailus. Tie ir sīkfaili, kurus ievāc, izmantojot Adobe Flash multivides atskaņotāju — programmatūru, kura jums noteikti ir datorā un kura jums palīdz skatīties tiešsaites videoklipus un klausīties aplādes. Ieskatieties Adobe tīmekļa vietnē, ja vēlaties vadīt Flash sīkfailus savā datorā. Ja izmantojat pārlūkprogrammu Firefox, varat instalēt pievienojumprogrammu Flash sīkfailu noteikšanai un dzēšanai.

Mūs vietņu apmeklētāji izmanto dažādas tīmekļa pārlūkprogrammas un dažādus datorus. Lai jūsu apmeklējumu padarītu pēc iespējas vienkāršāku, izmantojot pieejamo tehnoloģiju, mēs automātiski reģistrējam apmeklētāja izmantotās pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer) un operētājsistēmas (piemēram, Windows, Mac) veidu, un apmeklētāja interneta pakalpojuma sniedzēja domēna nosaukumu. Mēs arī sekojam savas vietnes kopējam apmeklētāju skaitam apkopotā veidā, lai varētu atjaunināt un uzlabot savas vietnes. Šie dati mums parāda, vai vairāk apmeklētāju dod priekšroku noteiktām funkcijām vai zonām, kas mums palīdz uzturēt vietni svaigu un interesantu vairākumam mūsu apmeklētāju.

4. Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Mēs izmantojam sīkfailu tehnoloģiju un IP adreses, lai iegūtu informāciju no tiešsaistes apmeklētājiem, kā arī, lai reģistrētiem apmeklētājiem nodrošinātu vislabāko iespējamo personalizēto tiešsaistes pieredzi.

Sīkfailu tehnoloģija mums palīdz sniegt apmeklētāja interesēm pielāgotu saturu un padarīt apmeklētājiem vienkāršāku produktu pasūtīšanu un citu mūsu funkciju piedāvāšanu. Ja tas ir pieņemams saskaņā ar mūsu atklāto praksi un politiku, šādos gadījumos mēs varam saistīt personas datus ar sīkfaila failu.

5. Kādas trešo pušu tehnoloģijas mēs izmantojam?

Mūsu tīmekļa vietņu uzturēšanas un uzlabošanas nolūkā mēs sadarbojamies ar trešo personu uzņēmumiem. Mēs nodrošinām, ka visi uzņēmumi, kuri ar mums sadarbojas un ievāc personas datus, ievēro stingrus datu aizsardzības standartus. Lūk, daži piemēri:

Mēs izmantojam Google Analytics, lai labāk izprastu, kā mūsu klienti naviģē uz mūsu tīmekļa vietnēm un tajās, cik ilgu laiku lietotāji pavada, apmeklējot mūsu satura vienumus, un cik bieži viņi atgriežas, lai apmeklētu mūsu tīmekļa vietnes. Google Analytics mums palīdz arī noteikt mūsu digitālā mārketinga kampaņām iztērētās naudas lietderīgumu.

 • JQuery & JQuery UI | Par

Mēs izmantojam Jquery un JQueryUI, lai kontrolētu vietnes izskatu un lai jums sniegtu mūsu izmantoto sīkfailu vadības līdzekļus.

6. Kādas sīkfailu kategorijas mēs izmantojam?

Mūsu izmantotie sīkfaili ir izstrādāti saskaņā ar Starptautiskās Tirdzniecības palātas norādēm par sīkfailu kategorijām: obligāti vajadzīgie, darbības, funkcionalitātes un mērķa sīkfaili.

Obligāti vajadzīgie sīkfaili jums ļauj pārvietoties pa tīmekļa vietni un izmantot būtiskas funkcijas, tādas kā drošās zonas, iepirkumu grozu un tiešsaistes norēķinu sistēmu. Šie sīkfaili par jums neievāc nekādu informāciju, ko varētu izmantot mārketinga nolūkos vai lai atcerētos, kuru vietni apmeklējāt. Obligāti nepieciešamos sīkfailus mēs izmantojam, lai:

 • atcerētos tādas lietas, kā pasūtījuma veidlapās ievadīto informāciju, kad vienas tīmekļa pārlūkošanas sesijas laikā naviģējat uz dažādām lapām;
 • jūs identificētu kā pieteikušos JELD-WEN tīmekļa vietnē;
 • nodrošinātu, ka mūsu tīmekļa vietnē pieslēdzaties pareizajam pakalpojumam, kad mēs veicam izmaiņas tīmekļa vietnes darbībā.

Obligāti nepieciešamie sīkfaili NETIKS izmantoti, lai:

 • ievāktu informāciju, ko varētu izmantot, lai jums reklamētu produktus vai pakalpojumus;
 • atcerētos jūsu preferences vai lietotājvārdu ārpus jūsu pašreizējā apmeklējuma.

Darbības sīkfaili ievāc informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, piemēram, kuras lapas apmeklējat un vai esat saskāries ar kļūdām. Šie sīkfaili neievāc informāciju, kas varētu jūs identificēt — visa ievāktā informācija ir anonīma, un to izmanto tikai mūsu tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai, lai izprastu, kas interesē mūsu lietotājus, un noteiktu, cik efektīva ir mūsu reklāma. Darbības sīkfailus mēs izmantojam, lai:

 • sniegtu statistiku par to, kā tiek izmantota mūsu tīmekļa vietne;
 • redzētu, cik efektīvas ir mūsu reklāmas (šo informāciju mēs neizmantojam, lai uz jums orientētu reklāmas, kad apmeklējat citas tīmekļa vietnes);
 • palīdzētu uzlabot tīmekļa vietni, mērot radušās kļūdas;
 • testētu dažādus mūsu tīmekļa vietnes dizainus.

Darbības sīkfaili NETIKS izmantoti, lai:

 • ievāktu informāciju, ko varētu izmantot, lai citās tīmekļa vietnēs jums reklamētu produktus vai pakalpojumus;
 • atcerētos jūsu preferences vai lietotājvārdu ārpus jūsu pašreizējā apmeklējuma;
 • jebkurā citā tīmekļa vietnē uz jums orientētu reklāmas.

Funkcionalitātes sīkfailus izmanto, lai sniegtu pakalpojumus vai atcerētos iestatījumus nolūkā uzlabot jūsu apmeklējumu. Funkcionalitātes sīkfailus mēs izmantojam, lai:

 • atcerētos jūsu piemērotos iestatījumus, tādus kā izkārtojums, teksta lielums, preferences un krāsas;
 • atcerētos, vai esam jums jau jautājuši, vai vēlaties aizpildīt aptauju;
 • jums parādītu, kad esat pieteicies mūsu vietnē;
 • dalītos informācijā ar partneriem, lai mūsu vietnē sniegtu pakalpojumu. Kopīgoto informāciju paredzēts izmantot tikai pakalpojuma, produkta vai funkcijas nodrošināšanai un nekādam citam nolūkam.

Funkcionalitātes sīkfaili NETIKS izmantoti, lai:

 • uz jums orientētu reklāmas citās tīmekļa vietnēs.

Mērķa sīkfaili ir saistīti ar trešo personu sniegtiem pakalpojumiem, tādiem kā pogas “Patīk” un “Kopīgot”. Trešā persona sniedz šos pakalpojumus, lai saņemtu atzinību par to, ka esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni. Mērķa sīkfailus mēs izmantojam, lai:

 • nodrošinātu saiti uz sociālajiem tīkliem, tādiem kā Facebook, kas pēc tam informāciju par jūsu apmeklējumu var izmantot, lai uz jums orientētu reklāmas citās tīmekļa vietnēs;
 • reklāmas aģentūrām sniegtu informāciju par jūsu apmeklējumiem, lai tās jūs varētu iepazīstināt ar reklāmām, kas jūs varētu interesēt.

7. Kas ir tīmekļa bāksignāli un kā mēs tos izmantojam?

Dažas mūsu tīmekļa vietnes un e-pasta atjauninājumi var saturēt elektroniskus attēlus, kurus sauc par tīmekļa bāksignāliem, dažkārt tie pazīstami arī kā viena pikseļa GIF, caurspīdīgie GIF vai pikseļu tagi. Tīmekļa vietnēs tie mums ļauj saskaitīt mūsu lapas skatījušos apmeklētājus. Reklāmas e-pasta ziņojumos/biļetenos tie mums ļauj saskaitīt, cik daudz abonentu tos ir izlasījuši. Tīmekļa bāksignāli mums ļauj izstrādāt statistikas informāciju par darbībām un funkcijām, kas visvairāk interesē mūsu patērētājus, lai nodrošinātu personalizētāku saturu. Tos neizmanto, lai bez jūsu piekrišanas piekļūtu jūsu personas datiem.

8. Kā jūs varat nepiekrist sīkfailiem?

Iestatot savu pārlūkprogrammu, lai tā noraidītu sīkfailus

Ja nevēlaties pieņemt sīkfailus, varat savu datoru iestatīt tā, lai tas jūs brīdinātu katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai izslēgt visus sīkfailus ar savas pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer vai Firefox) palīdzību. Skatiet savas pārlūkprogrammas izvēlni PALĪDZĪBA, lai uzzinātu, kā pareizi mainīt vai atjaunināt sīkfailus.

Varat arī apmeklēt attiecīgās pārlūkprogrammas atbalsta tīmekļa vietni, kurā atradīsiet izsmeļošu informāciju par to, kā tas izdarāms viņu pārlūkprogrammā. Turpat atradīsiet informāciju arī par to, kā dzēst sīkfailus no sava datora, kā arī vispārīgāku informāciju par sīkfailiem. Lai uzzinātu, kā to izdarīt mobilā tālruņa pārlūkprogrammā, jums būs jāieskatās sava tālruņa rokasgrāmatā. Lūdzu, ievērojiet, ka sīkfailu ierobežošana var ietekmēt JELD-WEN tīmekļa vietņu vai lietojumprogrammu darbību.

9. Kā mēs reaģējam uz “Neizsekošanas” informācijas sniegšanu?

Mēs neatbalstām pārlūkprogrammas iestatījumu “Neizsekot”, un pašlaik nepiedalāmies nevienā neizsekošanas platformā, kas mums ļautu reaģēt uz jūsu signāliem vai citiem mehānismiem attiecībā uz jūsu personas datiem.

10. Izmaiņas šajā Politikā

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo Politiku, tādēļ periodiski apmeklējiet šo lapu un pārbaudiet, vai Politikā nav veiktas izmaiņas. Ja turpināsiet izmantot mūsu tīmekļa vietnes, lietojumprogrammas vai pakalpojumus pēc izmaiņu publicēšanas, tas nozīmē, ka jūs piekrītat mainītajiem noteikumiem.

11. Kā ar mums sazināties?

Šī Politika ir sagatavota, ievērojot lakoniskuma un skaidrības principu. Tā nesniedz izsmeļošu informāciju par visiem JELD-WEN sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas aspektiem. Ja jums ir jautājumi par šo Politiku, rakstiet mums e-pasta adresi: DataProtectionJW@jeldwen.com.

Savus jautājumus varat sūtīt arī pa parasto pastu, adresējot vietējai JELD-WEN filiālei, kas atrodama sadaļā “Sazinieties ar mums” vietnē www.JELD-WEN.com.

12. Noteicošā valoda

Ja starp šīs Politikas versiju angļu valodā un citā valodā tulkoto versiju rodas pretrunas, tad noteicošā versija ir angļu valodā.

13. Versijas pārbaude

Šī politika ir pārskatīta un pēdējoreiz aktualizēta: 26.04.2018.