Main Media

Door Designer mobilā aplikācija

Izvēlēties jaunas durvis nu ir daudz vieglāk nekā jebkad agrāk. Veicot tikai trīs vienkāršus soļus, vari atrast plašu risinājumu klāstu. Ar viedtālruni nofotografē durvju ailu un atrodi vispiemērotākās durvis pasaulē. Pēc tam mēs palīdzēsim atrast īsto veikalu, kur tās iegādāties.

Iespējams, pirms uzstādīšanas ir grūti iztēloties, kā jaunās durvis iekļausies interjerā. Kā ārdurvis izskatīsies uz kopējā fasādes fona un kā ārdurvis pielāgot priekšnama iekārtojumam? Ar mūsu jaunās mobilās aplikācijas palīdzību ir viegli novērtēt, kā dažādi durvju modeļi iekļaujas reālajā vidē.

  1. Vispirms aplikācijā izvēlies iekšdurvis vai ārdurvis, vienviru vai divviru, klasiska vai moderna dizaina.
  2. Pēc tam nofotografē esošo durvju ailu.
  3. Novieto precīzāk durvju kārbas stūrus attēlā.
  4. Pēc tam pielāgo dažādas ADVANCE-LINE durvis. Aplikācijā vari izmēģināt arī dažādus pamatkrāsu vai finierējuma variantus. Vēršam uzmanību, ka ADVANCE-LINE durvis ir iespējams pasūtīt sev vēlamā NCS tonī. Stiklotām durvīm var izvēlēties starp dažādiem stiklojuma variantiem.
  5. Atrodot piemērotu variantu, nospied “SAGLABĀT”, lai saglabātu atbilstošo attēlu sava telefona attēlu galerijā. Attēls tiek saglabāts ar attiecīgo durvju modeli, izvēlēto krāsu vai finierējumu.
  6. Parādi iegūto attēlu tālākpārdevēja veikala konsultantam vai atrodi tuvāko tālākpārdevēju aplikācijā vai mūsu mājas lapā.

Aplikācija latviešu valodā ir pieejama bez maksas iOS un Android viedtelefoniem šeit: