Main Media

Privātuma politika

Uzņēmums “JELD-WEN Europe” Ltd ir apņēmies aizsargāt jūsu privātumu.

This policy and any other documents referred to on it sets out the basis on which any personal data we collect from you, or that you provide to us, will be processed by us.  Please read the following carefully to understand our views and practices regarding your personal data and how we will treat it.

“Mēs”ietver “JELD-WEN Holding”, Inc., “JELD-WEN Europe”, “JELD-WEN Türen” GmbH, “JELD-WEN Sverige” AB, “JELD-WEN Deutschland” GmbH & Co. KG, “JELD-WEN Suomi” Oy, “JELD-WEN UK” Limited, “JELD-WEN France” SAS, “JELD-WEN Danmark” A/S, “JELD-WEN Norge” AS “JELD-WEN Schweiz” AG, “Mattiovi” Oy, “Domoferm” GmbH & Co KG, “BOS” GmbH, “BBE Domoferm” GmbH, “HSE spol” s.r.o, “Domoferm Export” GmbH un to filiāles.

INFORMĀCIJA, KĀDU MĒS NO JUMS VARAM IEVĀKT

Mēs varam ievākt un apstrādāt šādus jūsu datus:

  • informāciju, ko sniedzat, aizpildot veidlapas mūsu tīmekļa vietnēs. Tas ietver informāciju, ko sniedzat, reģistrējoties mūsu tīmekļa vietnes lietošanai, abonējot mūsu pakalpojumu vai pieprasot papildu pakalpojumus. Mēs varam arī lūgt jums sniegt informāciju, kad piedalāties jebkurā mūsu vai mūsu grupas uzņēmumu sponsorētā konkursā vai kampaņā, kā arī tad, kad ziņojat par kādu problēmu mūsu vietnē;
  • ja jūs ar mums sazināties, mēs varam saglabāt ierakstu par šo saziņu;
  • mēs varam arī lūgt jums aizpildīt aptaujas, kuras izmantojam izpētes nolūkos, kaut gan jums uz šiem lūgumiem nav pienākuma atbildēt;
  • ziņas par jūsu apmeklējumiem mūsu vietnē, ieskaitot, bet ne tikai, trafika datus, atrašanās vietas datus, tīmekļa žurnālus un citus saziņas datus un avotus, kuriem piekļūstat.

Bez jūsu atļaujas mēs jūsu datus nenodosim trešajām personām, izņemot, ja tas nepieciešams, lai izpildītu jūsu prasības.

Further information on how your data is held and processed can be obtained by contacting the JELD-WEN Regional PrivacyOfficer, DataProtectionJW@jeldwen.com.

IP ADRESES

Sistēmas administrēšanas nolūkos mēs varam ievākt informāciju par jūsu datoru, tostarp, ja iespējams, jūsu IP adresi, operētājsistēmu un pārlūkprogrammas veidu, lai ziņotu par uzkrāto informāciju mūsu reklāmdevējiem un meitasuzņēmumiem, un veiktu mūsu vietnes lietošanas revīziju. Tie ir statistikas dati par lietotāju pārlūkošanas darbībām un paradumiem un parasti neidentificē nevienu personu. Mēs varam izmantot un izmantosim IP adreses jūsu identificēšanai, kad pēc mūsu domām tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību mūsu tīmekļa vietnes prasībām vai aizsargātu mūsu pakalpojumus, vietni, klientus vai citas personas.

SĪKFAILI

Šajā vietnē mēs izmantojam dažādus rīkus, lai mērītu un analizētu informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šajā sakarā mēs izmantojam jūsu IP adresi (skaitļu virkne, kas internetā identificē datoru), lai cita starpā ievāktu interneta trafika datus un datus par izmantoto pārlūkprogrammu un datoru. Mēs šos datus neizmantosim, lai jūs personīgi identificētu.

Papildus tam izmanto sīkfailus. Sīkfails ir mazs fails, kas tiek glabāts jūsu datorā, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Ja šo tīmekļa vietni apmeklējat vēlreiz, tad ar sīkfaila palīdzību to atpazīst kā atkārtotu apmeklējumu. Sīkfails satur unikālu skaitli, un tādēļ tas nesatur personas datus. Mēs neizmantosim sīkfailu, lai jūs personīgi identificētu. Sīkfailu nevar izmantot, lai jūs identificētu trešo personu tīmekļa vietnēs. Jūs varat konfigurēt savu tīmekļa pārlūkprogrammu tā, lai nepieņemtu sīkfailus, dzēstu sīkfailus vai saņemtu informāciju, ja tiek uzstādīts sīkfails. Lai uzzinātu, kā tas darāms, pārlūkprogrammas izvēlnē noklikšķiniet uz “palīdzība”.

Mūsu Sīkfailu politikas pilno versiju skatiet šeit.

KĀ MĒS GLABĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

No jums ievāktos datus var pārsūtīt uz vietu, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas ("EEZ"), un tur uzglabāt. Tos arī var apstrādāt personāls, kas strādā mūsu vai kāda mūsu piegādātāja uzdevumā un darbojas ārpus EEZ. Tāds personāls var būt iesaistīts jūsu pasūtījuma izpildē un atbalsta pakalpojuma sniegšanā. Iesniedzot savus personas datus, jūs piekrītat šai pārsūtīšanai, uzglabāšanai vai apstrādei. Mēs veiksim visus pamatoti nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un atbilstoši šai privātuma politikai.

Visa sniegtā informācija tiek uzglabāta mūsu drošajos serveros. Ja mēs jums esam piešķīruši (vai jūs esat izvēlējies) paroli, kas jums ļauj piekļūt atsevišķām mūsu vietnes daļām, tad jūs esat atbildīgs par šīs paroles turēšanu slepenībā. Mēs lūdzam jūs nevienam nenodot šo paroli.

Diemžēl informācijas pārsūtīšana pa internetu nav pilnīgi droša. Kaut gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt uz mūsu vietni pārsūtīto datu drošību, tāpēc risku par visu pārsūtīto informāciju uzņemas sūtītājs. Kad būsim saņēmuši jūsu informāciju, mēs izmantosim stringras procedūras un drošības funkcijas, lai censtos novērst neatļautu piekļuvi.

INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANAS VEIDI

Par jums savākto informāciju mēs izmantojam šādi:

  • lai nodrošinātu, ka mūs vietnes saturs jūsu datorā tiek parādīts visoptimālākajā veidā;
  • lai sniegtu informāciju, produktus vai pakalpojumus, ko jūs no mums pieprasāt, vai kādi pēc mūsu domām jūs varētu interesēt, ja esat piekritis, ka ar jums sazinās šādā nolūkā;
  • ja norādīsiet savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, mēs varam nosūtīt jums turpmākus e-pasta ziņojumus vai piezvanīt, ja piekritīsiet, ka ar jums sazinās šādā nolūkā.

Ja nevēlaties, ka mēs šādi izmantojam jūsu datus vai mārketinga nolūkos nododam ziņas par jums trešām pusēm, lūdzu, atzīmējiet attiecīgo rūtiņu veidlapā, no kuras ievācam jūsu datus.

JŪSU INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA

Mēs varam izpaust jūsu personas datus jebkuram mūsu grupas loceklim, proti, mūsu filiālēm, galvenajai mātessabiedrībai un tās filiālēm.

Mēs varam izpaust jūsu personas datus trešām personām:

  • gadījumā, ja pārdodam vai pērkam kādu uzņēmumu vai aktīvus, un šādā gadījumā mēs varam izpaust jūsu personas datus šāda uzņēmuma vai aktīvu perspektīvajam pārdevējam vai pircējam;
  • ja trešā persona iegūst kādu no JELD-WEN uzņēmumiem vai visus tā aktīvus, tad šādā gadījumā mūsu rīcībā esošie klientu personas dati būs viens no nodotajiem aktīviem;
  • ja mums ir pienākums izpaust jūsu personas datus vai tos kopīgot, lai izpildītu jebkuru juridisku pienākumu vai lai izpildītu vai piemērotu jebkuras citas vienošanās, vai lai aizsargātu JELD-WEN, mūsu klientu un citu personu tiesības, īpašumu vai drošību. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citām sabiedrībām un organizācijām aizsardzībai pret krāpšanu un kredītriska samazināšanai.

JŪSU TIESĪBAS

Mēs apstrādāsim jūsu personas datus mārketinga nolūkos tikai tad, ja tam būs dota skaidra piekrišana. Mēs jums paziņosim (pirms jūsu datu ievākšanas), vai plānojam jūsu datus izmantot šādiem nolūkiem, vai arī šo nolūku dēļ plānojam izpaust jūsu informāciju kādai trešai pusei. Jūs varat izmantot savas tiesības novērst datu apstrādi, atzīmējot noteiktas rūtiņas veidlapā, kuru izmantojam jūsu datu ievākšanai. Jūs šīs tiesības varat izmantot jebkurā brīdī, rakstot mums uz DataProtectionJW@jeldwen.com.

Mūsu vietne laiku pa laikam var saturēt saites uz citām mūsu partneru tīklu, reklāmdevēju un meitasuzņēmumu tīmekļa vietnēm un no tām. If you follow a link to any of these websites, please note that these websites have their own privacy policies and that we do not accept any responsibility or liability for these policies.  Please check these policies before you submit any personal data to these websites.

PIEKĻUVE INFORMĀCIJAI

Piemērojamie datu aizsardzības tiesību akti jums dod tiesības piekļūt par jums pieejamajai informācijai. Jūsu piekļuves tiesības var izmantot saskaņā ar attiecīgajiem tiesību aktiem. Par piekļuves pieprasījumu var būt noteikta samaksa, kā norādīts attiecīgajos tiesību aktos, lai segtu mūsu izmaksas par ziņu sniegšanu jums attiecībā uz mūsu rīcībā esošo informāciju par jums.

IZMAIŅAS MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Visas izmaiņas, kādas nākotnē varam veikt mūsu privātuma politikā, tiks publicētas šajā lapā.

VIETŅU IZMANTOŠANA BĒRNIEM

Mūsu tīmekļa vietnes nav paredzēts izmantot bērniem līdz 18 gadu vecumam. Turklāt mēs negrasāmies paplašināt reklāmas veicināšanas piedāvājumus bērnu auditorijai. Ja tas notiks kļūdas pēc, mēs nekavējoties rīkosimies, līdzko saņemsim paziņojumu par bērna vecumu, lai mainītu mūsu ierakstus un izslēgtu iespēju turpmāk saņemt šāda veida piedāvājumus.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Aicinām iesniegt jautājumus, komentārus un pieprasījumus par šo privātuma politiku, tos adresējot DataProtectionJW@jeldwen.com.