Main Media

Vēsture

JELD-WEN tika dibināta 1960. gadā, kad amerikāņu uzņēmējs Ričards Vendts (Richard Wendt) iegādājās Oregonas zāģētavu ar 15 darbiniekiem. Šodien kompānija ietver 22 valstis Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā. JELD-WEN sastāv no aptuveni 150 struktūrvienībām un nodrošina darbu vairāk kā 20 000 cilvēkiem.

2010. gadā JELD-WEN atzīmēja pirmos 50 darbības gadus, visā pasaulē organizējot pasākumus vietējām sabiedrības kopienām un saviem darbiniekiem.

JELD-WEN savu darbību uzsāka gandrīz 100 gadus pēc tam, kad pirmais no Vendtu ģimenes senčiem pameta Meklenburgu Vācijā, lai dotos pasaulē jaunas dzīves meklējumos, tādēļ iespējams, ka JELD-WEN atgriešanās Eiropā ir likumsakarīga.

JELD-WEN uzsāka darbību Eiropas tirgū 1993. gadā. Kopš tā laika JELD-WEN ir paplašinājusies un ietver visus zināmākos nozares zīmolus kontinentā. 2006. gadā JELD-WEN iegādājās Dānijā bāzētu kompāniju Vest Wood, kas ir viens no vadošajiem durvju ražotājiem Eiropā.

Mūsu produkti tiek tirgoti visā pasaulē ar JELD-WEN zīmolu, līdzās vairākiem citiem vadošiem reģionālajiem zīmoliem kā Swedoor® un DANA® Eiropā un Corinthian ®, Stegbar® un Trend® Austrālijā.