Main Media

Krāsotas durvis

Dizains

Cik pavisam kopā ir krāsu toņu? Ieskatieties krāsu paletē un izvēlēties savu mīļāko toni - tas ir iespējams!

Nevienu  krāsu nevar saukt par pareizu vai nepareizu, mums katram ir sava gaume. ADVANCED sērijas durvju standarta krāsas ir balta, bēša, gaiši pelēka un tumši pelēka. Varam Jums piedāvāt arī pārējos krāsu toņus no NCS krāsu paletes. Lūdzu sazinieties ar mums, ja esat izvēlējušies nestandarta krāsu toni.

Krāsas spēks ir tonī

Krāsas tonim piemīt spēks. Tas var nomierināt, uzmundrināt, iedvesmot vai atdzīvināt. Viens krāsas tonis var būt atšķirīgs uz dažādiem apkārtējiem foniem. Tas var šķist tumšāks uz gaiša fona vai gaišāks uz tumša fona.

Izvēloties durvju krāsas toni, Jums lieliski palīdzēs mūsu dizaina instruments, kas dod iespēju salīdzināt dažādu durvju krāsu piemērotību Jūsu interjeram. Jūs varat augšupielādēt pašreizējās telpas fotogrāfiju un tai pielaikot dažādu krāsu durvis. Tā ir lieliska iespēja izvēlēties interjeram vispiemērotāko durvju krāsas toni.

Harmonija - drosmīga pašizteiksme

Krāsas var pastāstīt daudz. Arī to, kurš tās ir izvēlējies. Noteiktu krāsu toņu izvēle tieši norāda uz vispārēju  noskaņojumu telpās. Ienākot telpā, var redzēt, kāds noskaņojums ir pieņemams tās iemītniekiem - koši oranža virtuve, bēši pelēka bibliotēka, nebēdnīgi zaļa bērnistaba vai guļamistaba bordo krāsas toņos. Apvienojot dažādu krāsu un toņu intensitāti iekārtojot savu mājokli, Jūs varat iegūt patiesi unikālu rezultātu.

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA?

  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu