Main Media

Stiklotas durvis

Gaisma

Stiklotas iekšdurvis ir ne tikai praktisks un skaists interjera risinājums, bet arī ļauj maksimāli izmantot dienas gaismu un padarīt iekštelpas gaišākas. Dekoratīvās stiklojuma līstes un kasetes papildina eleganci. Stikloto durvju modeļi bez stiklojuma kasetēm un līstēm liek uzsvaru uz interjera minimālismu. Tādējādi dažādu stilu piekritēji atradīs sev piemērotu risinājumu.

Gaisma un elegance

Mūsdienu dzīves ritms liek būt nepārtrauktā kustībā, tāpēc ļoti daudz uzmanības pievēršam savam mājoklim - vietai, kur jūtamies labi un varam mierīgi atpūsties. Jūtamies labi vietā, kas atbilst mūsu vēlmēm un dzīves stilam. Katrs no mums vēlas pietiekami privātas telpas. Reizēm tās nav ļoti plašas. Izmatojot stiklotas iekšdurvis, telpas vizuāli tiek padarītas lielākas un bieži varam izmantot vairāk dienas gaismas.

Jebkuram stiklojumam cauri izlaužas gaisma. Ja ar vienu acs kaktiņu vēlaties sekot līdzi bērnistabā notiekošajam, piemērotas būs durvis ar caurspīdīgu stiklojumu. Jūs mierīgi varēsit, piemēram, lasīt grāmatu un ik pa laikam novērot blakus istabā notiekošo.

Remontējot mājokli, bieži vien vecās nolietotās lietas mainām pret ļoti līdzīgām jaunām. Tomēr ir vērts vēlreiz padomāt, vai telpām, kurām izvēlamies durvis, piekļūst pietiekami daudz gaismas. Bieži vien bez pienācīgas uzmanības tiek atstāts augšstāva kāpņu laukums. Ja kādai no istabām izvēlēsieties stiklotas durvis, kāpnes un kāpņu laukums iegūs vairāk gaismas. Un, iespējams, Jūs ietaupīsiet arī elektroenerģiju. Turpretī, ja izvēlēsieties tumšas krāsas durvis bez stiklojuma, Jums būs nepieciešams papildu apgaismojums arī diennakts gaišajā laikā.

Atkarībā no interjera iekārtojuma izvēlaties piemērotas durvis: krāsotas, stiklotas, finierētas vai dabīga koka virsmas durvis. 

Gaismas caurlaidība un drošība

Stikls ir izturīgs materiāls, kas tomēr var plīst asu triecienu rezultātā. Atbilstoši būvnormatīviem visām stiklotajām durvīm, kurām attālums no stiklojuma apakšējās malas līdz grīdai ir 700mm vai mazāk, mēs uzstādām rūdīto stiklu. Plīstot rūdītajam stiklam, tā lauskas neviedo asas, bīstamas stikla šķembas.

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA

  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu