Main Media

Piemērotas durvis mājas kantorim nodrošina mieru un labsajūtu

Skaņu

Lai gan iespēju strādāt mājas kantorī piedāvāja daži darba devēji jau iepriekš, pandēmija lika mums pievērst īpašu uzmanību strādāšanai attālināti. Daudzi nodarbinātie ir turpinājuši strādāt attālināti arī pēc situācijas nostabilizēšanās, tieši tādēļ ir svarīgi pārskatīt darba apstākļus mājas kantorī. Bez ergonomiskām mēbelēm un laba apgaismojuma funkcionālai darbai vietai ir jābūt arī mājīgai un jāsniedz iespēja mierīgi koncentrēties darbam.

Swedoor plašajā produktu klāstā atrodamas daudz dažādas kvalitatīvas iekšdurvis mājas kantora labiekārtošanai, nodrošinot gan ērtu lietošanu, gan nepieciešamo privātumu.

DURVIS ATDALA DARBA LAIKU NO ATPŪTAS

Ar duvju palīdzību var gandrīz katru telpu atdalīt tā, lai tā būtu piemērota, piemēram, skolniekam vai strādājošam vecākam. Aizvērtas durvis ļauj izvairīties no visa veida traucēkļiem darba laikā, bet, sākoties atpūtas laikam, var atstāt darbu kopā ar datoru un piezīmēm aiz druvīm. Pārslēgšanās no darba ir ātrāka un ķermenis vieglāk atjaunojas, ja darbavieta nav nepārtraukti acīm redzama.

Bīdāmās durvis Stable 401 Slide un bīdāmo durvju sistēma Slide JW2100.

SKAŅU IZOLĒJOŠAS DURVIS NODROŠINA MIERU UN PRIVĀTUMU

Sound skaņu izolējošas durvis padara ikdienas dzīvi ērtāku, aizkavējot skaņas plūsmu visos virzienos. Skaņu izolējošas durvis nodrošina mieru un privātumu ne tikai guļamistabā vai hobiju telpā, bet arī darbistabā.

Sound sērijas durvis var pasūtīt sev vēlamā krāsu tonī vai ar finierējumu (modelis Sound 201DB). Swedoor durvju sortimentā atrodamas durvis gan dažādu stilu interjeriem, gan var rast iedvesmu ar durvju palīdzību izveidot pilnīgi jaunu telpas veidolu.

Skaņu izolējošas durvis var uzstādīt vai nu jaunā, vai jau esošā 602. modeļa kārbā vērtnei ar pārfalci un izmantot 650. modeļa slieksni durvīm ar pārfalci. Sound 201DB durvīm ar finierējumu ir pieejamas arī finierētas kārbas.

Sound durvju laboratorijas apstākļos noteiktais skaņas izolācijas indekss ir Rw 30 dB, tādējādi šīs durvis ietilpst 25dB skaņas izolācijas klasē.

Skaņu izolējošas durvis Sound 201DB (tumši pelēks NCS S 5500-N).

BĪDĀMĀS DURVIS IR MŪSDIENĪGS DURVJU RISINĀJUMS, KAS NOŠĶIR VAI SAVIENO TELPAS

Arī bīdāmās durvis lieliski noder darba telpu atdalīšanai, jo ietaupa vērtīgo grīdas virsmu, kas ir īpaši svarīgi šauros apstākļos.

Slide durvju sērijā pieejami dažādi bīdāmo durvju modeļu varianti, ko var uzstādīt vai nu sienā iekšā, vai paralēli tai.

Aizvērtas bīdāmās durvis piedāvā nepieciešamo privātumu, bet atvērtas savieno atdalītās telpas. Tādējādi darba dienas beigās var aizbīdīt durvis ciet un norobežotā telpa nemanāmi saplūst ar pārējo mājokli.

Kā jaunums Swedoor sortimentā rodamas Unique 501M Slide bīdāmās durvis ar spoguli, kas ir atjautīgs risinājums, piemēram, garderobes telpai vai ja mājās tiek veikti sporta treniņi. Durvis ar spoguli ir labs risinājums arī, ja vēlaties nelielu telpu padarīt vizuāli plašāku.

Swedoor produktu klāstā pieejamas arī dažāda dizaina bīdāmās sistēmas un papildpiederumi.

Masīvas konstrukcijas bīdāmās durvis  Unique 501M Slide (melns NCS S 9000-N) un Slide Design bīdāmā sistēma.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU GAISMAI UN APGAISMOJUMAM

Nepareizs vai nepietiekams apgaismojums mājas kantorī var pārslogot acis un izraisīt galvas sāpes.

Lai nodrošinātu iespējami labākos darba apstākļus, ir vērts apvienot dabīgu dienas gaismu ar mākslīgo apgaismojumu, kā arī darba vietu novietot netālu no loga. Papildu labam vispārējam un vietas apgaismojumam vajadzētu padomāt, vai stiklotas durvis spēs telpas apgaismojumu vēl vairāk optimizēt.

Darba istaba nereti ir diezgan neliela telpa, tādēļ, izmantojot stiklotas durvis, var padarīt telpu vizuāli atvērtāku un dabiskā dienas gaisma būs vairāk pieejama. Swedoor produktu klāstā var pasūtīt stiklotas durvis ar caurspīdīgu vai caurredzamu dekoratīvu stiklojumu, ja vēlaties drīzāk norobežot savu darba vietu no citu acu skatieniem.

Masīvas konstrukcijas profilētas durvis Craft 105 (dabiski balta NCS S 0502-Y).

ĻAUJ IZTĒLEI LIDOT

Arī mājas kantorī durvis var būt iedvesmojošas. Pasūtot durvis ar krīta tāfeli, varēsiet uz durvīm pierakstīt kādas domas, darāmo lietu sarakstu vai ieskicēt kādus zīmējumus. Uzrakstīt uz durvīm kādu iedvesmojošu nedēļas citātu vai turēt svarīgākos mērķus vienmēr acu priekšā.

Tā kā tāfele ir tikai vienā durvju vērtnes pusē, pasūtot noteikti norādiet, vai vēlaties tāfeli vērtnes atvēršanas vai aizvēršanas pusē. Vērtnes otra puse ir krāsota.

Masīvas konstrukcijas durvis Unique 501B, kurai vienā pusē ir tāfele un otra puse ir krāsota.