Main Media

Durvis ar tāfeli atraisīs tavu radošumu

Dizains Gudrs

Durvis ar tāfeli ir ērts risinājums skaistu domu un būtiskas informācijas pierakstīšanai. Durvis ar tāfeli ir skaists interjera elements, kas iederēsies visās ziemeļvalstu stila māju telpās.

Iekšdurvīm tiek pievērsts pārsteidzoši maz uzmanības, lai gan durvīm ir liela ietekme uz telpas izskatu. Ņemot vērā to, kā durvju stils un krāsu tonis ietekmē visas telpas raksturu, ir dīvaini, ka nav pierasts tās atjaunot maza atsvaidzinoša remonta laikā. Nevar noliegt, ka iekšdurvis ar tāfeli padarīs tavas mājas īpašas. 

DURVIS AR TĀFELI – LIELISKAS UN STILĪGAS IEKŠDURVIS 

Durvīm var būt vairākas funkcijas. Papildus savai tradicionālajai lomai durvis var būt nebeidzama radošuma izpausmes iespēja mājās dzīvojošajiem māksliniekiem vai vieta sveicienu atstāšanai. Kas gan varētu skolnieku iepriecināt vēl vairāk kā vecāka uzrakstīta ziņa uz virtuves durvīm: “Čau, mīlulīt! Ledusskapī ir pica! 😊”

Uz durvīm ar tāfeli var uzrakstīt svarīgu informāciju un tā var būt patīkama, ģimenes locekļus apvienojoša darbība. Neaprakstītas tās ir glīts, minimālistisks interjera elements.  

DURVIS AR TĀFELI ATTĪSTA RADOŠUMU ARĪ CITUR, NE TIKAI BĒRNISTABĀ  

Bērnistabā durvis ar tāfeli iederēsies lieliski. Bērniem patīk zīmēt ar krītu, tā ir tik lieliska un attīstoša radoša spēle. Vislabākais ir tas, ka durvis kā tāfele nemaz neizmanto sienas telpu. Durvis ar tāfeli ir vienlīdz piemērotas arī dzīvojamajai istabai vai priekšnamam, īpaši tad, ja mazie mākslinieki visu laiku neuzturas savā istabā.

Krīta burvība slēpjas tajā, ka sveicieni uzreiz kļūst nedaudz priecīgāki un mākslinieciskāki, nekā rakstot ar pildspalvu uz papīra. Noslaukot ar drānu, durvis atkal ir tīras, ja mākslas darbi un nepadarīto darbu saraksti ir jāpaslēpj ciemiņu acīm. Svētku laikā durvis ar tāfeli ir ērta viesu grāmata.

Arī virtuvē durvis ar tāfeli ir lielisks interjera elements. Uz tāfeles vari uzrakstīt, piemēram, ēdienkarti, iedvesmojošu teikumu, svarīgas receptes, ģimenes locekļu uzdevumus vai pat iepirkumu sarakstu, kuru nofotografēt ar telefonu pirms došanās uz veikalu! 

  • Papildinformāciju par durvīm ar tāfeli atradīsi šeit