Main Media

Masīvkoka konstrukcijas durvis vai vieglas durvis?

Piedāvājam dažādu konstrukciju iekšdurvis – gan stabilas un masīvkoka konstrukcijas, gan vieglas un šūnveida konstrukcijas. Kādas durvis iegādāties — izvēle ir jūsu rokās.

MASĪVĀS DURVIS IR IZTURĪGAS UN KVALITATĪVAS

Mūsdienās tiek cienīti kvalitatīvi un izturīgi produkti ar labām īpašībām, tāpēc arī durvīm ir cieņā ilgnoturība. Augstu vērtējot kvalitāti, ir vērts mājas interjeru papildināt ar mūsu ADVANCE-line sortimenta durvīm.

ADVANCE-line sērijā ietilpst masīvkoka konstrukcijas paneļdurvis Unique un profilētās durvis Craft. Ja vieglākajām iekšdurvīm ir šūnveida konstrukcija, masīvkoka konstrukcijas durvis ir pilnībā izgatavotas no koka. Masīvkoka konstrukcijas durvis atbilstoši savam nosaukumam ir izturīgākas un stabilākas, piešķirot mājvietai elegantu izskatu.  To kvalitāte nemazinās, arī gadiem ritot, bet ja gadās kāds bojājums, to var viegli salabot. Allaž aktuāls dizains, tāpēc masīvkoka konstrukcijas durvis ir racionāla un dabai draudzīga izvēle.

Craft - masīvkoka konstrukcijas profilētas durvis
 

Masīvo iekšdurvju konstrukcijā un virsmas apstrādē ir izmantotas kvalitatīvas izejvielas, pielietojot tradicionālos kokapstrādes paņēmienus, tāpēc tās piešķir pabeigtības sajūtu mājas interjeram. Turklāt Unique un Craft durvīm var pasūtīt sev vēlamā NCS S tonī, bet stiklojumam ir četri varianti: caurspīdīgs, matēts, MasterCarre vai Chinchilla dekoratīvais stikls. Durvju modeļiem ir plašs klāsts, piedāvājot dažādas profilētas durvis un tām piemērotas stiklotas durvis.

Unique – masīvkoka konstrukcijas paneļdurvis
 

VIEGLĀS KONSTRUKCIJAS DURVIS IR IZDEVĪGAS UN VIENLAIKUS ARĪ KVALITATĪVAS

Ja vēlaties mājai iegādāties izdevīgas un vienlaikus arī kvalitatīvas durvis, meklējiet tās mūsu Clever-line klāstā. Clever-line sērijas vieglās konstrukcijas gludajām durvīm Easy un profilētajām durvīm Style ir šūnveida konstrukcija, tās ir vienkārša un prakstiska izvēle, kas pieejamas baltā NCS S 0502-Y tonī.

Šūnveida konstrukcijas durvis ir vieglākas par masīvkoka konstrukcijas durvīm, tādēļ tās var nebūt tik stabilas un izturīgas, tomēr tās ir lētākas kā par augstas kvalitātes masīvkoka konstrukcijas durvīm.

Masīvkoka konstrukcija
 

Vieglā konstrukcija