Main Media

Vai zinājāt? Swedoor durvīm ir piemēroti gan euro (din), gan skandināvijas atslēgu cilindri!

Swedoor durvis ir slavenas ar savu kvalitāti un daudzveidību. Tādējādi katrs klients var izdarīt izvēli atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Būtisks durvju kvalitātes aspekts ir to slēgšanas sistēmas, kas nodrošina gan drošību, gan ērtu izmantošanu.

Kā stāsta Swedoor pārdošanas vadītājs Ģirts Rutmanis, Swedoor durvīm ir piemēroti gan euro (DIN), gan Skandināvijas satslēgu cilindri un rokturi. Swedoor savu rūpnīcu atrašanās vietas dēļ vairāk orientējas uz Skandināvijas precēm un vairāk izmanto Skandināvijas tipa slēdzenes un rokturus. Tomēr Baltijas valstīs, kā arī Centrāleiropā plaši izmanto euro slēdzenes un rokturus (DIN). Ģirts norāda, ka, lai gan to atšķirības nav lielas, tehniski nav iespējams savienot euro slēdzeni ar Skandināvijas rokturi un otrādi, jo ir vajadzīgas dažāda diametra atveres, stiprinājuma vietas un padziļinājumi durvīs. Tādējādi tā ir tikai klienta izvēle, kādas slēdzenes-rokturi viņam vizuāli patīk labāk. Biežākais izvēles kritērijs ir dizains un cenas.

Latvijā ļoti populāras ir kļuvušas magnētiskās slēdzenes, īpaši Itālijas Bonaiti, kā produkti, pateicoties ļoti plašajam krāsu piedāvājumam, ir labi piemēroti arī Swedoor durvīm. Tomēr Ģirts Rutmanis norāda, ka tiem, kas izvēlas Skandināvijas magnētiskās slēdzenes, ir jāviļas, jo to funkcionalitate ir diezgan ierobežota. Tāpēc klienti drīzāk izvēlas eiropas tipa slēdzenes un rokturus, kuri ir daudzveidīgāki un arī ievērojami lētāki nekā Skandināvijas.

Lai rokturu un atslēgu cilindruizvēle būtu raita, Ģirts Rutmanis iesaka pasūtījuma veikšanas laikā norādīt, kādu slēdzeni vēlas. Bonaiti magnētisko slēdzeņu gadījumā ir vērts uzsvērt, ka, tā kā zīmolam ir plašs krāsu piedāvājums, Swedoor pašlaik piedāvā durvis ar sagatavotu frēzējumu Bonaitit slēdzenei, slēdzenes korpuss un pretplāksne ir jāiegādājas pašiem. Par Swedoor durvju modeļa izvēli Ģirts Rutmanis norāda, ka, lai gan Swedoor durvis lielā mērā savām vajadzībām var pielāgot pats, pašlaik Bonaiti magnētiskās slēdzenes var uzstādīt tikai ADVANCE-LINE sērijas iekšdurvīm. Pašlaik nav iespējams uzstādīt Bonaiti magnētiskās slēdzenes uz ārdurvīm un citām sertificētām durvīm.

 

 

Bonaiti magnētisko slēdzeņu izvēle swedoor durvīm

Bonaiti ir 1900. gadā izveidots Itālijas ģimenes uzņēmums, kas ir pazīstams ar savām magnētiskajām slēdzenēm.

Bonaiti magnētisko slēdzeņu sortiments ir daudzveidīgs, ir pieejamas dažādas slēdzeņu sistēmas un virsmas apdares. Papildus magnētiskajām slēdzenēm Bonaiti piedāvā arī slēdzenes koka iekšdurvīm, stikla durvīm, kā arī bīdāmajām durvīm. Magnētiskās slēdzenes ir unikālas ar magnētisko fiksatoru, kas padara durvju aizvēršanu un atvēršanu klusāku nekā slēdzenes ar parasto cinka fiksatoru. Papildus lietošanas komfortam, magnētiskās slēdzenes ir populāras to estētiskā izskata un plašo virsmas apdares iespēju dēļ.

B-TWIN sērijas magnētiskās slēdzenes:

B-TWIN magnētiskās slēdzenes ir paredzētas parastai lietošanai, tās ir piemērotas gan dzīvojamo ēku durvīm, gan mazāk noslogotām sabiedrisko telpu durvīm. Magnētiskās slēdzenes ir pieejamas ar dažādu toņu pretlikām, un klients var izvēlēties atbilstoši savu māju interjera stilam un vajadzībām.

Piedāvājumā ir slēdzeņu korpusi ar trim dažādām aizslēgšanas iespējām: vienkārša atslēgas atvere, tualetes aizgriežņa atvere un euro cilindra atvere. B-TWIN magnētiskajs sledzenes tiek komplektētas ar regulējamām pretplāksnēm, kasnodrošina to netraucētu darbību jebkuros apstākļos.

B-KLASES sērijas magnētiskās slēdzenes:

B-KLASES magnētiskās slēdzenes ir piemērotas gan parastai lietošanai, gan sabiedriskajām durvīm ar lielāku noslodzi. Šīs magnētiskās slēdzenes ir pirmās, kas testētas saskaņā ar UNI EN 12209 standartu, nodrošinot to izturību un drošību.

Tāpat kā B-TWIN sērijai, arī B-KLASES magnētiskajām slēdzenēm ir dažādas slēgšanas iespējas un plašas virsmas apdares iespējas, lai klients varētu izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm.