Main Media

JELD-WEN ievieš Swedoor kā galveno durvju zīmolu Latvijā

Ar mērķi uzlabot atpazīstamību klientu un sadarbības partneru vidū, vienlaikus stiprinot savu pozīciju durvju nozarē visā Ziemeļeiropā, JELD-WEN padarīs vieglāku zīmola uztveri, maksimāli virzot vienu durvju zīmolu visā Ziemeļeiropas reģionā. Tas ietvers zīmola izmaiņas gan Baltijas valstīs, gan Somijā.

Tā pati augsta līmeņa kvalitāte – jauns zīmola nosaukums

Pasaules vadošais durvju ražotājs JELD-WEN, kura vadība atrodas Šarlotā, Ziemeļkarolīnā, ASV (Charlotte, North Carolina USA), ir bijis pārstāvēts Baltijas valstīs un Somijā jau vairākus gadus, piedāvājot iekšdurvis un ārdurvis ar zīmolu JELD-WEN Door Solutions. Sākot ar 2021. gada 1. aprīli zīmola JELD-WEN Door Solutions vietā būs Swedoor.

“Ar šīm izmaiņām mums būs viens spēcīgs zīmols gan Somijā un Baltijas valstīs, gan visā Ziemeļeiropā. Tas ir viss, ko mainīsim. Durvju sortiments paliks tas pats, kā arī galvenais uzņēmums paliks tas pats,” skaidro Kaimur Kivi, JELD-WEN Latvija SIA tirdzniecības uzņēmuma vadītājs.

Mums ir svarīgs uzdevums

Swedoor ir vadošais durvju zīmols Skandināvijas valstīs, tā izcelsme un vērtības sakņojas Ziemeļvalstu reģionā. Swedoor piedāvā plaša sortimenta augstas kvalitātes iekšdurvis un ārdurvis, kas tiek ražotas no ilgtspējīgas koksnes.

“Mums ir svarīgs uzdevums radīt cilvēkiem izpratni, cik svarīgas ir durvis, veidojot savu māju dizainu un gādājot par iekštelpu klimata kvalitāti. Ieviešot mūsu spēcīgo Ziemeļvalstu durvju zīmolu Somijas un Baltijas valstu tirgos, vēlamies stiprināt durvju pozīciju patērētāju uztverē – vēlamies, lai durvis būtu tikpat svarīgs elements mājvietas iekārtošanā kā virtuve vai grīda,” stāsta Tenna Knak, JELD-WEN Europe mārketinga direktore.

Kaimur Kivi piebilst: “Somijā un Baltijas valstīs cilvēki vēl tik ļoti neapzinās, cik dažādas ir durvju nodrošinātās iespējas. Mēs nereti izvēlamies vienkāršāko risinājumu, neņemot vērā visus iespējamos variantus, ko durvis piedāvā dizaina, krāsu un pievienotās vērtības ziņā, kā piemēram, skaņas izolācijā, uguns izturībā, ilgtspējībā utt”

Sakarā ar zīmola maiņu no 1. aprīļa JELD-WEN jau tagad cieši sadarbojas ar saviem klientiem Somijā un Baltijas valstīs, lai sagatavotos visiem sadarbības aspektiem, ko skars šīs izmaiņas. Bez tam tiks veikta plaša mārketinga akcija, ieviešot jauno zīmolu.

JELD-WEN (kotēts NYSE biržā), dibināts 1960. gadā, ir viens no pasaulē lielākajiem durvju un logu ražotājiem ar ražotnēm 20 valstīs, galvenokārt Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā, ar vadību Šarlotā, Ziemeļkarolīnā, ASV (Charlotte, North Carolina USA). JELD-WEN izstrādā, ražo un izplata plaša sortimenta iekšdurvis un ārdurvis, koka, vinila un alumīnija logus, kā arī citus saistītos produktus jaunbūvēm un rekonstruējamām ēkām un komercvienībām. JELD-WEN ir atzīts līderis enerģiju saudzējošu produktu ražošanā un ir bijis ENERGY STAR® partneris kopš 1998. gada. Mūsu produkti tiek tirgoti visā pasaulē ar JELD-WEN zīmolu, līdzās vairākiem citiem vadošiem reģionālajiem zīmoliem kā Swedoor® un DANA® Eiropā un Corinthian ®, Stegbar® un Trend® Austrālijā. Papildu infomācijai apmeklēt www.jeld-wen.com