Main Media

Durvis padara saunu skaistāku

Dizains Gaisma

Gan sauna, gan tās priekštelpa ir neatņemama mūsu mājas daļa, tādēļ, to gaumīgi iekārtojot, vēlamies, lai visu telpu durvis iekļautos vienotā ansamblī. Izvēloties durvis, vienmēr jāpievērš uzmanība videi, kur durvis tiks uzstādītas, tām pildāmie uzdevumi. Saunas durvīm jāspēj izturēt augstu temperatūru un gaisa mitrumu, kā arī ūdens šļakatas.

Saunas stikla durvis - mūžīgā klasika

Klasiskās saunas stikla durvis ir izgatavotas no 8mm bieza rūdīta stikla. Šīs durvis iespējams komplektēt ar alkšņa vai priedes koka kārbu. Atkarībā no produkta alkšņa kārbas vietā iespējams pasūtīt priedes koka kārbu krāsotu baltā vai melnā krāsā.

Dažādi rokturi

Durvju standarta komplektācijā iekļauts apaļš koka rokturis, kas izgatavots no tāda paša materiāla kā durvju kārba. Iespējams pasūtīt arī rokturus ar frēzētiem rakstiem, vertikālu vai horizontālu koka rokturi. Visi šie rokturi ir nopērkami tikai kopā ar durvīm.

Uzticamība un ilgmūžība

Visas saunas stikla durvju koka detaļas ir ražotas no augstvērtīgas koksnes, vērtne ražota no rūdīta 8mm bieza stikla. Stikla durvju raksts ir ļoti noturīgs, jo tas tiek uzklāts uz stikla vēl pirms rūdīšanas, kas nodrošina raksta ilgmūžību pat visekstremālākajos apstākļos.