Main Media

Spoguļdurvis – praktiska lieta un skaists dizaina elements

Dizains Gudrs

Spoguļdurvis vienmēr ir bijušas populāras. To plašā pielietojuma iespēju dēļ spoguļdurvis ir iecienītas arī mūsdienās un noteikti tiks pamanītas interjerā. Neatkarīgi no tā, vai atjaunojat senāku mājvietu vai būvējat jaunu, izvēlētajām spoguļdurvīm ir jāharmonē arī ar interjeru. Skaistas spoguļdurvis piešķir izturētu eleganci, kas jūsu mājām piešķir vienotāku izskatu.

SPOGULIS UZ DURVJU VĒRTNES KOMPENSĒ TELPAS TRŪKUMU

Ar spoguļa palīdzību var radīt lielākas telpas ilūziju, tādēļ durvis ar spoguli ir ideāli izmantojamas, piemēram, šaurā koridorā vai mazākā telpā, kurā nav iespējams spoguli novietot uz sienas. Krēslainas telpas ar spoguli var padarīt gaišākas, ļaujot no tā atspoguļoties gaismai no loga vai gaismekļiem.

PIELĀGO DURVIS AR SPOGULI MĀJAS STILAM

Modernākā interjerā tīru, minimālistisku stilu var panākt ar Swedoor UNIQUE 501M durvīm ar spoguli, bet tas var ienest svaigumu arī klasiskā interjerā. Spoguli var likt uzstādīt gan durvju atvēršanas, gan aizvēršanas pusē, atbilstoši tam, kur jums tas ir nepieciešams. 

Ļoti bieži durvis ar spoguli tiek izmantotas tieši guļamistabās vai garderobēs, kur var sevi ērti apskatīt spogulī pilnā garumā. Telpas trūkuma gadījumā durvis ar spoguli var pasūtīt arī kā sienā iebīdāmas vai paralēli sienai bīdāmās durvis.

Spoguļdurvis var pasūtīt jums piemērotā krāsu tonī, kas vislabāk harmonē tieši ar jūsu mājām.

Pateicoties plašajam stikla un modeļu klāstam, UNIQUE sērijā varat savām mājām izvēlēties visas iekšdurvis vienotā stilā, savstarpēji kombinējot dažādus stikla un paneļu risinājumus atbilstoši nepieciešamībai un fantāzijai.

APSKATI PRODUKTUS

ATRODI TĀLĀKPĀRDEVĒJU