Main Media

SmartClose - aizver durvis stilīgi

Gudrs

SmartClose ievieš Jūsu mājas ikdienā greznību. Pateicoties šim mehānismam, durvis aizveras eleganti un droši. SmartClose ir pieejams kā papildu aprīkojums visām ADVANCE-line iekšdurvīm.

IEBŪVĒTS AIZVĒRŠANAS MEHĀNISMS RŪPĪGI AIZVER DURVIS

SmartClose paceļ durvju izmantošanu jaunā, stilīgā un inteliģentā līmenī. Aizvēršanas mehānisms ir iemontēts padziļinājumā durvju vērtnē un kārbā. Durvju aizvēršana notiek klusāk un vienmērīgāk nekā durvīm bez SmartClose mehānisma.

VIENKĀRŠI PAGRŪD DURVIS UN TĀS IR CIET

Lai aizvērtu durvis, nav nepieciešams izmantot rokturi – viegli pagrūžot vai pavelkot durvis, magnētiskā slēdzene aizver durvis automātiski. Aizvēršanas mehānisms tiek aktivizēts durvju aizvēršanas brīdī, netraucējot to atvēršanu.

SMARTCLOSE ADVANCE-LINE IEKŠDUVĪM

SmartClose komplektā, kas pieejams visām standarta un speciālu izmēru ADVANCE sērijas iekšdurvīm ar platumu 7-11 M un augstumu 18-21 M, ietilpst durvju  aizvērējs, magnētiskā slēdzene un speciāls ierobežotājs. Tas nav piemērots aizslēdzamām durvīm, divvērtņu durvīm un bīdāmām durvīm. SmartClose durvju kārbai būs piemērota jebkura Swedoor kārba, izņemot 607. modeļa mitrumizturīgākas kārbas. Veicot pasūtījumu, noteikti jānorāda durvju komplekta vēršanās virziens.

SmartClose ir piemērots šādām iekšdurvīm un aplodām:

  • ADVANCE sērija: Craft masīvas pildiņdurvis
  • ADVANCE sērija: Unique masīvas durvis ar rāmi
  • ADVANCE sērija: Stable masīvas gludas durvis
  • ADVANCE sērija: Unique Rustic priedes koka durvis
  • ADVANCE sērijas aplodas (izņ. modeli 607) un Clever sērijas aplodas