Main Media

Gludas durvis

Dizains

Pirmais iespaids mēdz būt mānīgs. Neraugoties uz to, ka gludas durvis izskatās ļoti vienkāršas, tās var dažādot telpu noformējumu.

Lai arī baltas durvis ir eleganti mierīgas un vienkāršas, tomēr ne vienmēr tām ir jābūt baltām. Masīvās konstrukcijas gludās durvis var būt krāsotas arī citos toņos, ne tikai baltas. Pieejams gaiši pelēks, tumši pelēks vai bēšs krāsojums. Iespējams izvēlēties arī dabīga koka finierējumu.

Dizains - minimālistu iecienīts

Gludās durvis nav uzreiz pamanāms interjera elements. Izvēloties piemērotu durvju apdari, neuzkrītoši iespējams apvienot dažādos stilos iekārtotas telpas. Durvju apdare ir īpaši pamanāma telpās, kur ir daudz brīvas vietas. Stable sērijas durvis labi izskatīsies vertikāli finierētas vai kā modernāks risinājums ar horizontālu finierējumu. Ar mūsu Dizaina instrumentu Jūs varat piemērot dažādus variantus.

Ideja - saskaņots interjers

Pateicoties veiksmīgi izvēlētai virsmas apdarei, durvis var kalpot kā interjeru vienojošs elements. Piemēram, izmantojot kāda intensīva krāsas toņa durvis apvienojumā ar tāda paša toņa citu interjera elementu, tiek radīts vienots interjers.

Visvienkāršākās durvis - gludās durvis?

Zem durvju gludās virmas var slēpties dažādi patīkami pārsteigumi. Baltās, gludās durvis ar kartona šūnu pildījumu ilgu laiku ir bijušas visvienkāršākās un ekonomiskākās. Tomēr ir varianti. Stable sērijas gludajām durvīm ir masīva konstrukcija, kas ir daudz izturīgāka un trokšņus slāpējošāka. Vai Fire - baltas, gludas durvis, ugunsdrošas un skaņu slāpējošas.

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA?

  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu