Main Media

Durvju rokturis nav tikai rokturis

Melns un metālika pašlaik ir modernākā krāsu izvēle durvju pasaulē

Gaišais, skandināviskais interjers pēdējos gados ir kļuvis drosmīgāks, un melnais un metāliskais tonis šobrīd ir modernākā izvēle durvju pasaulē. Tādēļ izlēmām sortimentu papildināt ar pieciem jauniem durvju rokturu toņiem, ar kuriem var viegli mainīt durvju un visas istabas izskatu.

Interjera eksperti arvien vairāk uzdrošinās izmantot krāsas gan durvīs, gan to detaļās. Atsaucāmies klientu pieprasījumam un sākām izmantot dažādu krāsu rokturus iekšdurvīm un bīdāmajām durvīm. Piedāvājumā ir pieci krāsu varianti: Silver, Stainless, Gold, Bronze un Black.

Iekšdurvju un bīdāmo durvju rokturu toņi ir: Gold, Silver, Bronze, Black un Stainless.

Durvju roktura krāsa un dizains pārsteidzoši daudz ietekmē durvju izskatu un visas istabas noskaņu. Piemēram, četrkantanais durvju rokturis Dallas ir moderns, savukārt Stockholm ar taisnajām līnijām ir vienkāršs un sader ar dažādiem stiliem. New York un Marseille pārstāv romantiskāku dizainu.

Rokturu modeļi: Dallas, Stockholm, Marseille un New York

MELNAS DURVIS UN ROKTURI IEDVESMO ARĪ JAUNOS ARHITEKTŪRAS STUDENTUS

Interjeristi pēdējā laikā melno izmanto īpaši čakli gan iekšdurvīm, gan arī durvju rokturiem. Melnais rokturis melnām durvīm piešķir drosmi, bronza – siltumu, savukārt zeltainais – greznumu. “Papildus durvju klasiskajam baltajam tonim durvju jauna tendence ir durvis un durvju rokturi tumšos toņos. Kombinējot baltas durvis ar melnu un/vai metālisku rokturi, iekšējā arhitektūrā telpu var padarīt ļoti bagātīgu un stilīgu,” arhitektūras students Henrijs Feils iedrošina cilvēkus izmēģināt jaunos risinājumus.

Melnas durvis Sound ar skaņas izolācijas funkciju un rokturis Marseille Stainless

Melnas durvis Sound ar skaņas izolācijas funkciju un rokturis Dallas Gold, Stockholm Bronze, New York Stainless un Stockholm Black

Drosmīgāka izvēle ir iekštelpās izmantot durvis melnā vai tumšā tonī. “Tas padara telpu interesantu un piešķir dramatismu. Ar jaunajiem krāsu risinājumiem ikvienu telpu var padarīt mūsdienīgāku un vienlaikus interesantāku, radot individualitāti,” raksturo Feils.