Main Media

Bērnistabas iekšdurvis

Dizains Gudrs Skaņu

Bērnistaba var būt iekārtota vienkārši vai arī, ļaujot iztēlei pilnīgu brīvību. Tomēr vienmēr jāatceras par drošību. Pirmais, kam parasti pievērš uzmanību ir ērtības un mēbeļu praktiskums, bez pienācīgas uzmanības atstājot bērnistabas sākumu - durvis!

DIZAINS - esiet atvērti jauniem risinājumiem!

Bērnistabā sākas mazā cilvēka ceļš uz lielo pasauli, rodas vēlme izzināt visu jauno un nezināmo, rodas prieks par jaunatklājumiem. Bērnistabas iekārtošanas iespējām nav robežu, tomēr jāņem vērā arī istabas iemītnieka vecums un intereses, lai arī durvis radītu prieku. Vismazākajiem piemērotas varētu būt pasteļtoņos un gaišos toņos krāsotas durvis. Nebēdnīgajiem un aktīvajiem - košos toņos krāsotas durvis. Jaunajiem māksliniekiem- durvis ar tāfeles virsmu zīmēšanai ar krītu. Vai durvis ar spoguļa virsmu jaunajām dāmām…

Durvju virsma - tīrības uzturēšana, tas nav sarežģīti!

Bērni ir un paliek bērni. Rotaļu karstumā visas robežas nereti izgaist un nav iespējams prognozēt, kā bērnistaba izskatīsies pēc rotaļāšanās. Bērnistabai izvēlieties durvis ar viegli tīrāmu virsmu. Laikā, kad bērni ļoti daudz laika pavada savā istabā rotaļājoties, mēs iesakām izvēlēties durvis ar gludu, krāsotu virsmu vai ar durvīs ievietotu tāfeli zīmēšanai ar krītiņiem.

HARMONIJA - bērnistaba redzama tikai no iekšpuses

Bieži vien bērnistabas durvis atrodas blakus durvīm uz citām telpām. Jūs vēlaties, lai viss mājoklis būtu iekārtots vienotā stilā un tajā pašā laikā, lai bērnistabas durvis būtu interesantas un oriģinālas. Mēs iesakām jums izvēlēties TREND sērijas durvis, kurām no vienas puses ir tāfeles virsma, kas ir piemērota zīmēšanai ar krītu un no otras puses balta, krāsota virsma. Krīta tāfeles durvis bērnam rada papildu rotaļu iespējas, bet no istabas ārpuses durvis neizceļas starp pārējām.

Līdzīgs praktisks risinājums iespējams gadījumā ar ugunsdrošajām durvīm - mēs piedāvājam dažāda veida virsmas apdari. Vizuāli šis durvis neatšķiras no parastajām iekšdurvīm, bet pēc būtības ir ugunsizturīgas un skaņu izolējošas. Šobrīd populāri ir izmantot ugunsdrošās durvis guļamistabām. Ugunsgrēka gadījumā durvis var aizturēt uguns liesmas līdz 30 minūtēm, turklāt šīs durvis nodrošina lielisku skaņas izolāciju, tāpēc vecākie bērni var droši spēlēties savā istabā, bet jaunākie - saldi gulēt. Ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis ir pieejamas ar gludu krāsotu virsmu, gludu finierētu virsmu vai ar pildiņiem.

Atveriet durvis jaunām iespējām!

JUMS NEPIECIEŠAMA PAPILDU INFORMĀCIJA?

  • Apskatīt bērnistabas durvju galeriju
  • Skatīt iekšdurvju produktu klāstu