Main Media

Bīdāmo durvju risinājumi

Dizains Gaisma Gudrs

Vai vēlies atvērtu plānojumu vai funkcionālu telpas sadalījumu? Patiesībā nav jāizvēlas! Bīdāmās durvis piedāvā abus, nezaudējot vērtīgo grīdas platību. Pēdējos gados ir norisinājusies bīdāmo durvju atdzimšana, jo aizvien vairāk tiek atklātas to priekšrocības. Mūsdienās bīdāmās durvis parasti izmanto kā klasisku telpas sadalītāju, arī kā alternatīvu risinājumu birojos, veļas telpās, tualetes telpās un guļamistabās. Ar bīdāmajām durvīm ietaupāt vērtīgos kvadrātmetrus un ar vieglu kustību iegūstat ātras pārmaiņas savās mājās, lielākas telpas sadalot mazākās un pretēji. Bīdāmās durvis ir elastīgas un nav jāziedo dizains.

SIENĀ UZSTĀDĀMAS BĪDĀMĀS DURVIS

Visas Swedoor bīdāmās durvis var pasūtīt uzstādīšanai gan sienā, gan uz tās. Sienā uzstādāmas bīdāmās sistēmas piedāvājam kā kompleksu risinājumu, ietverot gan sienā uzstādāmu karkasu, gan citus uzstādīšanai nepieciešamos piederumus.

UZ SIENAS UZSTĀDĀMAS BĪDĀMĀS SISTĒMAS

Ja Tavās mājās ir nesošās sienas un bīdāmās durvis nevar uzstādīt sienā, vai arī vēlies veikt tikai nelielu remontu, jo nevēlies veikt lielākus būvdarbus, ir citas aizraujošas iespējas. Bīdāmās durvis var vienkārši uzstādīt arī uz sienas.

Ja vēlies uz sienas uzstādāmu risinājumu, mūsu produktu piedāvājumā atradīsi dažāda stila uz sienas uzstādāmas bīdāmās sistēmas ar papildu iespējām.

VAI IR ARĪ DIVDAĻĪGAS BĪDĀMĀS DURVIS?

Swedoor produktu piedāvājumā ir arī divdaļīgām durvīm paredzētas sienā un uz tās uzstādāmas bīdāmās sistēmas.

VAI BĪDĀMĀS DURVIS VAR NOSLĒGT?

Bīdāmās durvis piegādā ar apakšā esošo sliedi, atvēršanas gredzenu un izvēlēto rokturi. Sienā uzstādāmās bīdāmās durvis var pasūtīt arī noslēdzamas, kas ir papildu iespēja. Šādā gadījumā, lai bīdāmo durvju atvēršana būtu vienkāršāka, iesakām pasūtīt arī atduri, kas kavē durvju pilnīgu ieiešanu sienā, kā arī durvju vērtnes malā uzstādāmu gredzenu. Ja izvēlaties slēdzamu bīdāmo sistēmu, arī durvju vērtne jāpasūta slēdzama.

Sienā uzstādāmām bīdāmajām durvīm kā papildu iespēju piedāvājam SoftClose aizvēršanās palēninātāju, ar kura palīdzību durvis aizveras maigi un klusu.

Bīdāmajām durvīm var izvēlēties ļoti dažādus piederumus, kas ir piemēroti dažāda stila interjeriem. Piedāvājumu skaties šeit.