Main Media

Stiklotas ārdurvis

Dizains Gaisma

Ārdurvis - mājas vizītkarte. Stiklotas ārdurvis viesim radīs sajūtu, ka viņš ir gaidīts. Turklāt ir taču patīkami sveicināt garāmgājēju vai uzsmaidīt viesim!

Stiklotas ārdurvis priekšnamā ielaiž vairāk dienas gaismas un padara priekštelpu vizuāli plašāku un pievilcīgāku.

Gaisma istabā

Priekšnams ir pirmā telpa, ko ierauga atnācējs. Mūsu noskaņojumu lielā mērā ietekmē sajūtas, ar kurām mūs sagaida vai pavada priekšnams. Gaišā un plašā priekšnamā vienmēr ir patīkami ienākt vai iziet no tā. Arī, aizejot no mājas, trauksmes sajūta ir mazāka. Šķiet neticami, cik gan daudz papildus dienas gaismas telpā var ielaist viens neliels logs durvīs. Praktisks risinājums ir arī ārdurvju paplašinājums, tas var būt gan durvju augšpusē, gan blakus durvīm. Paplašinājums var būt monolīts vai stiklots, verams vai neverams.

Padarot priekšnamu gaišāku ne vienmēr tiek izjaukts mājas iekšējais privātums. Ārdurvju stiklojums var būt rakstains vai matēts. Tas nodrošinās priekšnamu ar dienas gaismu un tajā pašā laikā viss iekštelpās notiekošais būs paslēpts no svešiem acu skatieniem.

Ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis pasargās māju no ielas trokšņiem un neļaus ugunij izplatīties

Ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis nodrošina komfortu un drošību Jūsu mājoklī. Ugunsdrošajām durvīm ir ne tikai termoizolējošās īpašības, tās atbilst arī EI30 ugunsdrošības klasei. Skaņas izolācijas indekss stiklotām ugunsdrošajām durvīm ir Rw42dB, tādēļ šīs durvis ir piemērotas lietošanai vietās ar lielu ielas trokšņu līmeni.

NEPIECIEŠAMS VAIRĀK INFORMĀCIJAS?

  • Pasūtiet arī paplašinājumus
  • Skatīt ārdurvju produktu klāstu