Main Media

Radisson Collection Hotel

Kad mums izvirzīja aizraujošu izaicinājumu piegādāt un uzstādīt 700 durvis 25 stāvus augstā viesnīcā, kurā nebija rūpnieciskā lifta, pieņēmām to ar prieku. Varam droši apliecināt, ka mūsu komanda ar to lieliski tika galā, cieši sadarbojoties ar būvniecības partneri, lai Tallinas pieczvaigžņu viesnīcā būtu pilnīgi jaunas, moderna risinājuma durvis.

“Uzņēmuma labā slava un attiecības ar klientiem ir visbūtiskākie mūsu darba aspekti. Mums ir bijusi ilga sadarbība ar būvuzņēmumu Fund Ehitus. Tā kā JELD-WEN ir globāls uzņēmums, spējām piedāvāt, salīdzinājumā ar citiem, tādu cenas līmeni un produktu klāstu, kas atbilda viņu vajadzībām. Šim projektam izmantojām mūsu Somijā esošās Kuopio rūpnīcas projekta produktu ražošanas līniju un standarta preces, to vidū ugunsdrošas durvis ar skaņas izolāciju, kā arī standarta vannasistabas durvis,” paskaidro projektu tirdzniecības vadītājs Silvers Jervamegi [Silver Järvamägi].

Radisson Collection Tallinn viesnīca kļuva par pirmo ēku Igaunijā, kurā durvis ir pārklātas ar Abet Polaris laminātu. Tas ir materiāls, kurš ir īpaši noturīgs pret skrāpējumiem, iztur augstu temperatūru un uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi.

Vienlaikus šis projekts mums izvirzīja vairākus izaicinājumus, īpaši saistībā ar piegādēm. Mūsu ražošanas vienības nesaņēma laminātus un citus durvju komponentus paredzētajā laikā, kas nozīmēja, ka sākotnējie piegādes laiki kavējās. Uzstādīšanas laikā saskārāmies ar vēl vienu pārbaudījumu. Uzstādītājiem bija jāpārvietojas uz augšu un leju 25 stāvus augstā ēkā, kurā nebija lifta. Turklāt dažu durvju izmēri bija jāpielāgo, lai tās būtu piemērotas dažādām nestandarta izmēra sienu ailām, jo viesnīca tapa 90. gados.

Viesnīca, kuru iepriekš sauca Radisson Blu Sky Hotel Tallinn, pēc renovācijas tika pārdēvēta par Radisson Collection Tallinn. 104,8 metrus augstajā ēkā ir 287 numuri, restorāni, konferenču centrs, kā arī spa un fitnesa zona. Šī ir Tallinas trešā un pirmā pēc neatkarības atjaunošanas uzbūvētā viesnīca-debesskrāpis.

Objekta dati

OBJEKTA NOSAUKUMS: Hotell Radisson Collection Tallinn
ATRAŠANĀS VIETA: Tallina, Igaunija
RENOVĒTA: 2020.-2022.
ĪPAŠNIEKS: Eften Capital
INTERJERA ARHITEKTS: Vaikla Disain OÜ
ĢENERĀLUZŅĒMĒJS: Fund Ehitus OÜ
SWEDOOR PROJEKTU TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS: Silvers Jervamegi [Silver Järvamägi]

 

Nosūtiet to draugam