Tā pat kā sienu apdare un grīdas, arī iekšdurvis ir ļoti svarīga interjera sastāvdaļa. Tomēr bieži vien durvīm pievēršam nepelnīti maz uzmanības. Mājas iemītniekiem jājūt prieks par durvīm, kā arī tām jāatbilst telpas tehniskajām prasībām. Tieši tādēļ, izvēloties durvis, jāvadās vispirms pēc to izmantošanas prasībām un tikai pēc tam pēc durvju izskata.

Ekonomiskā klase vai investīcijas?

Clever produktu sērijā ikviens namīpašnieks atradīs jaunas un lētas durvis, kas ir vieglas konstrukcijas, vienkāršas, praktiskas un kvalitatīvas.

Prasīgākam pircējam būs piemērota ADVANCE sērijas durvis, kuru izskats ir līdzīgs Clever sērijas durvīm. ADVANCE ir masīvas konstrukcijas durvis, tāpēc ir daudz izturīgākas. Virsmas risinājumu klāsts ADVENCE durvīm ir daudz plašāks, kā arī iespējams izvēlēties durvis, kas atbilst īpašām prasībām: ugunsdrošība un skaņas izolācija.

Kādām telpām nepieciešamas durvis?

Katrā mājā ir telpa, kurai ir nepieciešamas durvis ar īpašām prasībām. Piemēram, durvīm uz vannas istabu vajadzētu būt mitrumizturīgām, bet durvīm uz mājas kinoteātri - skaņu izolējošām. Savukārt durvīm uz katlu telpu jāatbilst ugunsdrošības prasībām.

Tips    

clever-line

ADVANCE-LINE

Eleganta klasika

 • Style profilētas pildiņdurvis
 • Tradition priedes iekšdurvis
 • Craft masīvkoka iekšdurvis

Modernisms

 • Easy gludas iekšdurvis
 • Trend profilētas iekšdurvis
 • Stikla durvis ar zīdainu rakstu
 • Smagās konstrukcijas Stable iekšdurvis
 • SPA stikla durvis

Mājas SPA

 • Mitrumizturīgas durvis RVK
 • Stikla durvis ar zīdainu rakstu
 • SPA stikla durvis

Durvis uz saimniecības palīgtelpām, durvis uz mājas kino

 • Skaņu izolējošās durvis
 • Ugunsizturīgas durvis

Vieglas vai smagas konstrukcijas durvis, vai stikla durvis?

Iekšdurvju konstrukcija ir dažāda, tāpēc izvēlieties piemērotas konstrukcijas iekšdurvis. Vieglas konstrukcijas durvis būs piemērots risinājums tiem, kam nepieciešams ātrs un lēts risinājums. Masīvas konstrukcijas durvis uzsver telpas ieturēto stilu un ir ilgtermiņa ieguldījums mājā vai birojā. Stikla durvis ir noturīgi glītas mājas SPA, kā arī būs drosmīgs risinājums citu telpu iekšdurvīm.

Durvis ar stiklojumu vai bez stiklojuma?

Durvis bez stiklojuma būs labs risinājums telpām, kur nav vēlami citu skatieni, piemēram, WC un guļamistaba. Uz virtuves, bērnistabas vai dzīvojamām telpām durvis var būt stikla vai stiklotas, tādējādi maksimāli izmantojot dienas gaismu.

 

Atturīgas vai modernas – dabu atradīsim abos risinājumos!

Iekšdurvis pieejamas ar dažādu apdari. Mūsu produkts klāstā esošās koka durvis ir vai nu krāsotas, finierētas, lakotas, lakotas ar balti tonētu laku vai neapstrādātas. Stikla durvju klāstā esošās dabas iedvesmotās digitālās apdrukas stikla durvis ar Oksa rakstu ir moderns materiāls, kas vienlaikus telpā rada dabas klātbūtni.

Lielisks risinājums durvju apdarē ir horizontālais finierējums. Stable masīvās konstrukcijas, gludās durvīm iespējams gan ozola, gan bērza, gan riekstkoka finierējums. Tos visus var pasūtīt gan horizontālus, gan vertikālus.

  

Ar paplašinājumu vai divviru durvis?

Lai aizpildītu plašāku sienas aili, izvēlieties vai nu durvis ar paplašinājumu, vai divviru durvis.

 

Vēršanās virziens?

Pirms pasūtiet durvis, noskaidrojiet to vēršanās virzienu. Visas simetriskās durvis ir uzstādāmas gan kā labās, gan kā kreisās vēršanās virziena durvis. Visas asimetriskās durvis katalogā ir atzīmētas ar "rokas" piktogrammu.

 

Kas vēl jāņem vērā?

Iekšdurvis un kārba nopērkami atsevišķi. Slieksnis neietilpst kārbas komplektā, tādēļ, ja nepieciešams, pasūtiet to papildus! Pasūtiet arī rokturi, aplodas un telpām ar paaugstinātu mitruma līmeni ventilācijas resti durvīm.