Ārdurvis ir viens no galvenajiem fasādes noskaņas noteicējiem. Tās sargā no nelūgtiem viesiem un sveic sen neredzētu draugu. Ārdurvis var daudz pastāstīt par mājas saimnieku, viņa vēlmēm, sapņiem un stilu. Ārdurvis ir mājas vizītkarte. Mūsu Door Solutions produktu klāstā ir klasiska skandināvu stila durvis, kas lieliski sader ar izplatītākajiem fasādes apdares materiāliem – apmetumu, ķieģeļiem, dēļiem, laukakmeņiem.

Meklējat vienkāršu un klasisku risinājumu vai esat gatavs investēt enerģiju taupošās durvīs?

Clever sērijas Basic ārdurvis ir klasiska stila durvis, kas būs piemērotas ikvienai mājai.

Savukārt, lai samazinātu apkures izmaksas, izvēlieties ADVANCE produktu sērijas ārdurvis ar ECO konstrukciju!

Kādas durvis izvēlēties?

Izvēloties durvis, jāņem vērā to plānotā atrašanās vieta - vai tās būs galvenās ieejas durvis, kas ir daļa no mājas fasādes, durvis uz saimniecības telpām, piebūvi vai pagrabu. Vai durvis būs uz ielas pusi vai pagalmu? Vai durvīm ir izvirzītas papildu prasības kā, piemēram, ugunsizturība? Mājas galvenajām ieejas durvīm un pagalma durvīm nav obligāti jābūt identiskām, tomēr mājas stila viendabīguma saglabāšanai iesakām izvēlēties vienas sērijas durvju modeļus. Piemēram, ja galvenās ieejas durvis ir stiklotas, tad pagalma durvis var būt tās pašas durvju sērijas modelis bez stiklojuma.

Mājas dienvidu pusē noteikti iesakām izvēlēties durvis gaišos toņos. Saules staru ietekmē tumšu toņu durvju virsmas temperatūra strauji mainās, kas var traucēt durvju nevainojamu darbošanos un bojā durvju virmas apdari. Lai mazinātu šo risku, iesakām virs durvīm uzstādīt jumtiņu ne šaurāku kā 7cm. Tas aizsargās Jūsu ārdurvis no krasām temperatūras svārstībām un lieka mitruma.

Uzstādīšanas vieta

clever-line

ADVANCE-LINE

Klasiska celtne

  • Basic
  • Function

Mūsdienīga celtne

  • Basic
  • Function

Galvenās ieejas durvis    

  • Basic
  • Function

Pagalma durvis

  • Basic
  • Function

Balkona durvis

  • Balkona durvis

Durvis ugunsdrošām sienām, katlu telpām

-

  • Function ugunsdrošās durvis

Ugunsdrošas ārdurvis

Atsevišķus Function ārdurvju modeļus var pasūtīt arī ugunsdrošas durvis EI30. Stiklotas ugunsdrošās durvis atbilst skaņas izolācijas prasību indeksam Rw38db. Ugunsdrošo ārdurvju U koeficients ir ≤ 1,0 W/m2K.

Apdare: krāsota vai finierēta?

Lielākai daļai ārdurvju virsma ir krāsots HDF. Basic sērijas durvis ir pieejamas baltā vai brūnā krāsā, Function sērija: baltā, brūnā, gaiši pelēkā, tumši pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā. 

Durvis ar vai bez stiklojuma?

Atkarībā no plānotās uzstādīšanas vietas varat izvēlēties stiklotas ārdurvis vai durvis bez stiklojuma. Basic sērijas ārdurvis ir pieejamas ar caurspīdīgu stiklojumu, Function sērijas ārdurvis pieejamas ar caurspīdīgu stiklojumu, rakstaino Cotzwold vai matēto Satiin. Satiin un Cotzwold stiklojums laiž cauri gaismu, tomēr aizsargā no nevēlamiem skatieniem, tāpēc šie stiklojuma veidi ir lieliski piemēroti uz ielas pusi vērstām ārdurvīm.

Divviru durvis vai durvis ar paplašinājumu?

Atkarībā no ailes platuma dažkārt nepieciešams uzstādīt durvis ar paplašinājumu vai pat divviru durvis. Durvju paplašinājumus varam piedāvāt visām Function sērijas ārdurvīm. Paplašinājumi var būt gan verami, gan neverami. Neveramiem paplašinājumiem ir atsevišķa kārba, tāpēc tos varat uzstādīt gan vērtnes labajā, gan kreisajā pusē. Veramiem durvju paplašinājumiem ir kopēja kārba ar durvīm, tāpēc, pasūtot sev nepieciešamo komplektāciju, lūdzam norādīt durvju vēršanās virzienu.

Function durvīm pieejami arī virslogi.

Vēršanās virziens?

Ārdurvis nav simetriskas, tāpēc, pirms veicat pasūtījumu, noskaidrojiet sev vēlamo ārdurvju vēršanās virzienu.

Pasūtiet savienojošo durvju furnitūru

Mūsu ārdurvju komplektā ietilpst slēdzenes korpuss. Papildus jāpasūta slēdzenes komplekts (cilindrs, uzlika, atslēgas, aizgrieznis) un rokturis.