Main Media

BIM

Būvniecības nozare strauji digitalizējas, un mēs kā durvju risinājumu tirgus līderis, protams, vēlamies būt pirmie, kas iesaistās attīstībā. Tāpēc mēs piedāvājam savus produktus digitālu BIM objektu veidā, kurus gan Revit, gan ArchiCAD lietotāji var lejupielādēt modelēšanai bez maksas.

KAS IR BIM?

BIM jeb Būves informācijas modelēšana ir kopīgs termins būvniecības nozares digitalizācijai visā pasaulē. BIM var izmantot, lai racionalizētu katru procesa posmu - no projektēšanas līdz būvniecībai, apkopei un nojaukšanai. 

KAS IR BIM UN BIM-OBJEKTS?

Būvprojektā, kurā izmanto BIM, visa informācija par ēku tiek apkopota tā sauktajā BIM modelī. To var salīdzināt ar digitālu Lego komplektu, kas sastāv no dažādām "Lego“ detaļām t.i. BIM objektiem. 

MŪSU BIM OBJEKTS 

Mūsu BIM objekts durvīm satur izmēru variācijas, modeļa un pārklājuma materiāla informāciju, izolācijas vērtības, informāciju par ugunsdrošību un akustiskajām īpašībām, uzstādīšanas instrukcijas un vides sertifikātus, kā arī citus ēkas dzīves cikla laikā nepieciešamos dokumentus.

Swedoor BIM objekti ir pieejami, izmantojot BIMobject lietojumprogrammas REVIT un ArchiCAD. Tos var arī lejupielādēt no bimobject.com vietnes.

BIM objekti

MĒS VEICINĀM DIGITALIZĀCIJU

Būvniecības nozares digitalizācija un datu pārraide, ko tā nodrošina, būtiski maina darba procesus. Tāpēc mēs investējam digitalizācijā tagad un nākotnē. Mums ir iekšējie BIM izstrādātāji, kas veicina gan stratēģisko sadarbību, gan mūsu klientu vajadzību apmierināšanu. BIM objekti paaugstina efektivitāti un samazina slogu, kas atbilst mūsu vīzijai par vides saudzēšanu un ilgtspējību.