Netīrumus un traipus tīrīt ar ierastiem sanitārtelpu, stiklu vai trauku tīrīšanai piemērotiem līdzekļiem un mīkstu lupatiņu. Rūpīgi noskalot tīrāmo virsmu ar ūdeni, lai novērstu tīrāmā līdzekļa ilglaicīgu ietekmi uz stikla virsmas! Kārtīgi nosusināt vērtni un kārbu! Kaļķakmens traipus tīrīt ar vāju etiķskābes šķīdumu, pēc tam rūpīgi noskalot un nosusināt tīrāmo virsmu!

Durvju virsma ir gluda un ir izturīga. Nepieciešamības gadījumā durvju vērtnes virsma jātīra ar universāliem tīrīšanas līdzekļiem. Tīrīšanai izmantojiet tīrīšanas līdzeklī samitrinātu mīkstu drānu. Pēc tam virsmu kārtīgi nosusiniet. Izvairieties no ilgstošas ķīmisku un abrazīvu vielu ietekmes uz virsmu. Durvis ir krāsotas ar pusmatētu alkīda krāsu (balts NCS S 0502-Y).

Bīdāmo Matta Slide stikla durvju apkopes instrukcija

Netīrumus un putekļus jātīra ar mīkstu drānu, kas samitrināta vieglā ūdens un tīrīšanas vai logu mazgāšanas līdzekļa šķīdumā. Stiklu noskalojiet ar tīru ūdeni un ļaujiet nožūt. Uz sausa stikla nepaliks plankumi.

Ja uz stikla ir kaļķu nosēdumu traipi, tie jātīra ar vieglu ūdens un etiķa šķīdumu. Noslaukiet ar mīkstu drānu, noskalojiet ar tīru ūdeni un rūpīgi noslaukiet!

Saunas durvju apkopes instrukcija

Durvju lielisku izskatu nodrošinās to regulāra apkope.

Saunas durvju tīrīšana

Saunas durvis var tīrīt ar sanitāro telpu tīrīšanas līdzekļiem. Pēc tīrīšanas tās jānoskalo ar ūdeni un jānoslauka.

Sakaltušus traipus tīriet ar vieglu etiķskābes sķīdumu. Pēc tīrīšanas durvis jānoskalo ar ūdeni un jānoslauka. Vērtnes spodrināšanai izmantojiet logu tīrīšanas audumus.

Kārbas kopšana

Neapstrādātas priedes durvju kārbas ir jāapstrādā tūlīt pēc uzstādīšanas. Izvēlieties koksnei piemērotus aizsarglīdzekļus (piem., produktus Supi, skat www.vivacolor.lv), kas palēnina koksnes izmaiņas pastāvīgi liela mitruma iespaidā (pelējums utt). Melni vai balti krāsotas kārbas tīrāmas ar mitru drānu, pēc tam jānoslauka sausas.

Izvairieties no abrazīvu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas! Izvairieties no tīrīšanas līdzekļu ilgstošas saskares ar stikla un kārbas virsmu, tādēļ vienmēr noskalojiet tos ar tīru ūdeni pēc ķīmisku vielu lietošanas!