Ja durvis nav bojātas vai neierasti nodilušas, pietiek ar vieglu tīrīšanu, izmantojot ierastos tīrīšanas līdzekļus, kas nav sārmaini. Spīduma saglabāšanai durvis pēc tīrīšanas var apstrādāt ar, piemēram, autovasku. Tas atvieglos turpmāko tīrīšanu. Aizliegts izmantot abrazīvus tīrāmos līdzekļus un šķīdinātājus!

Ja durvis nav bojātas vai neparasti nodilušas, pietiek ar vieglu tīrīšanu ar parastu tīrīšanas līdzekli (kas nav sārmains). Lai saglabātu spīdumu, durvis var reizi gadā pēc tīrīšanas apstrādāt ar, piemēram, auto vasku. Tas atvieglina arī turpmāko tīrīšanu. Abrazīvu tīrīšanas līdzekļu un šķīdinātāju lietošana ir aizliegta.

Finierētas ārdurvis ir jātīra ar tīru sausu drānu. Ieteicams vismaz reizi gadā finierētu durvju vērtni un kārbu no jauna ieeļļot. Lietojiet šim mērķim āra apstākļiem piemērotas bezkrāsas koka eļļas (eļļojot ievērojiet eļļai pievienoto instrukciju).

Attīriet slieksni no putekļiem un smiltīm atbilstoši vajadzībai, un reizi gadā uzklājiet āra apstākļiem piemērotu bezkrāsas koka eļļu (kas neveido plēvi).

Durvju eņģes un slēdzenes eļļojiet reizi gadā vai atbilstoši vajadzībai. Vismaz reizi gadā pārbaudiet un vajadzības gadījumā pievelciet slēdzenes, eņģu un roktura stiprinājumus.

Vasarnīcu durvju apkopes instrukcija

Ja durvju virsma nav bojāta vai nolietojusies, to tīrašanai pietiek ar parastu tīrīšanas līdzekli. Iepazīstieties ar apdares materiālu ražotāja sniegto lietošanas instrukciju.

Nepieciešamības gadījumā notīriet slieksni no smiltīm un putekļiem!

Durvju eņģes un slēdzene jāeļļo vienu reizi gadā vai pēc nepieciešamības. Vismaz reizi gadā pārbaudiet un vajadzības gadījumā pievelciet slēdzenes un roktura skrūves.